Ülke, şehir, il içe fonksiyonu ile beraber form kontrolleri ve veri tipleri güncellenmesi tamamlandı.Burs evrakları ve işaretlenmesi ve bildirimleri test ediliyor...
Kelimenizi yazmaya başlayın ve aramaya başlamak için büyüteçe tıklayın.

HAYIRSEVER İŞADAMI MERHUM YAŞAR ÇELİK’İ ÖLÜMÜNÜN 4. YILINDA RAHMET’LE ANIYORUZ.

HAYIRSEVER İŞADAMI MERHUM YAŞAR ÇELİK’İ ÖLÜMÜNÜN 4. YILINDA RAHMET’LE ANIYORUZ.

Sağlığında ilçemize birçok eserler vakfeden örnek işadamı ve hayırsever Yaşar Çelik’i vefatının 4. yılında rahmetle anıyoruz. 1927 yılında Yeniçağa-Şahnalar Köyü’nde dünyaya gelen Yaşar Çelik 9 Mayıs 2019 yılında vefat etmişti.  Yeniçağa'nın Babası olarak bilinen hayırsever iş adamı Yaşar Çelik zorluklarla dolu, örnek bir hayat sürdü.

Sağlığında ilçemize birçok eserler vakfeden örnek işadamı ve hayırsever Yaşar Çelik’i vefatının 4. yılında rahmetle anıyoruz. 1927 yılında Yeniçağa-Şahnalar Köyü’nde dünyaya gelen Yaşar Çelik 9 Mayıs 2019 yılında vefat etmişti.  Yeniçağa'nın Babası olarak bilinen hayırsever iş adamı Yaşar Çelik zorluklarla dolu, örnek bir hayat sürdü. Hayatının her döneminde çalışan, üreten işadamı hayırsever Yaşar Çelik memleketi Yeniçağa’ya 2 adet camii (Emine Hatun Camii ve Şahnalar Köyü Camii), 2 adet okul (Yaşar Çelik İlköğretim Okulu ve Mehmet Çelik İlköğretim Okulu), 1 adet kapalı spor salonu (Yaşar Çelik Kapalı Spor Salonu) ve Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu’nu yaptırmıştır.

Yaşar Çelik ilçemize yaptığı hizmetler nedeniyle Yalnızca Yeniçağa halkı değil tüm ülke tarafından sevildi, sayıldı. 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından ödüllendirildi. Yeniçağa’nın babası Yaşar ÇELİK 9 Mayıs 2019 tarihinde vefat etti.

Kendisini bir kez daha rahmetle anıyor.  Ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.DİĞER
Kariyer Günleri Projesi'nin Bir ve İkinci Programı Gerçekleştirildi
Kariyer Günleri Projesi'nin Bir ve İkinci Programı Gerçekleştirildi
Kaymakamlığımız önderliğinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Yeniçağa Kültür, Kalkınma ve Dayanışma Vakfı işbirliği ile gerçekleştirilen “Kariyer Güleri projesi” birinci Programı 20 Aralık 2021 pazartesi günü gerçekleştirildi. 
Geleneksel Toplantılarımız
Geleneksel Toplantılarımız
Dernek Toplantıları
Dernek Toplantıları
Yeni yılda yapılabilecek projeler ile ilgili toplantı yaptı.
YENKAV
Yeniçağa Gölü

Fotoğraflarla Yeniçağa

YENKAV
Yıldırım Bayezid Camisi

ESKİÇAĞA YILDIRIM BAYEZİD CAMİSİ

YENKAV
Yıldırım Bayezid Hamamı

Camii ile aynı devirde 1398’de Yıldırım Beyazıd adına yapılmış olan Çağa Hamamı, küçük fakat mimari bakımdan önemli olan bir yapıdır.

Gelişmelerden haberdar olun
Bültenimize abone olun