Ülke, şehir, il içe fonksiyonu ile beraber form kontrolleri ve veri tipleri güncellenmesi tamamlandı.Burs evrakları ve işaretlenmesi ve bildirimleri test ediliyor...
Kelimenizi yazmaya başlayın ve aramaya başlamak için büyüteçe tıklayın.

Kariyer Günleri Projesi'nin Bir ve İkinci Programı Gerçekleştirildi

Kariyer Günleri Projesi'nin Bir ve İkinci Programı Gerçekleştirildi

Kaymakamlığımız önderliğinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Yeniçağa Kültür, Kalkınma ve Dayanışma Vakfı işbirliği ile gerçekleştirilen “Kariyer Güleri projesi” birinci Programı 20 Aralık 2021 pazartesi günü gerçekleştirildi. 

YENKAV Vakfı başkanı Mustafa ERDOĞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kani PARLAK ve İlçe Kaymakamımız Sayın Nurhalil Bey’in açılış ve selamlama konuşmalarından sora Yeniçağa İlçemize hizmet etmiş, eserler kazandırmış İlçemiz iş adamlarına plaket takdimi yapıldı. Yeniçağa’ da birçok hizmetleri bulunan Merhum Yaşar Çelik, Merhum İbrahim Nalçacı, Merhum İbrahim Yardımcı adına yakınlarına ve İbrahim Soysal’a Yeniçağa’  ya hizmetlerinden dolayı plaket verildi.

Ardından İlçemiz Yeniçağa Aşçılar ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve Yaşar Çelik Çok Programlı Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencilerimize ve Borsa İstanbul İmam Hatip Ortaokulu 8. Sınıf öğrencilerimize Kariyer Günleri sunumu gerçekleştirildi. Daha sonra İbrahim Soysal kariyer ve meslek seçimi ile ilgili bir seminer verdi.  İbrahim Soysal öğrencilerimizin kariyerle ilgili sorularına cevaplar verdi.DİĞER
HAYIRSEVER İŞADAMI MERHUM YAŞAR ÇELİK’İ ÖLÜMÜNÜN 4. YILINDA RAHMET’LE ANIYORUZ.
HAYIRSEVER İŞADAMI MERHUM YAŞAR ÇELİK’İ ÖLÜMÜNÜN 4. YILINDA RAHMET’LE ANIYORUZ.
Sağlığında ilçemize birçok eserler vakfeden örnek işadamı ve hayırsever Yaşar Çelik’i vefatının 4. yılında rahmetle anıyoruz. 1927 yılında Yeniçağa-Şahnalar Köyü’nde dünyaya gelen Yaşar Çelik 9 Mayıs 2019 yılında vefat etmişti.  Yeniçağa'nın Babası olarak bilinen hayırsever iş adamı Yaşar Çelik zorluklarla dolu, örnek bir hayat sürdü.
Geleneksel Toplantılarımız
Geleneksel Toplantılarımız
Dernek Toplantıları
Dernek Toplantıları
Yeni yılda yapılabilecek projeler ile ilgili toplantı yaptı.
YENKAV
Yeniçağa Gölü

Fotoğraflarla Yeniçağa

YENKAV
Yıldırım Bayezid Camisi

ESKİÇAĞA YILDIRIM BAYEZİD CAMİSİ

YENKAV
Yıldırım Bayezid Hamamı

Camii ile aynı devirde 1398’de Yıldırım Beyazıd adına yapılmış olan Çağa Hamamı, küçük fakat mimari bakımdan önemli olan bir yapıdır.

Gelişmelerden haberdar olun
Bültenimize abone olun