Ülke, şehir, il içe fonksiyonu ile beraber form kontrolleri ve veri tipleri güncellenmesi tamamlandı.Burs evrakları ve işaretlenmesi ve bildirimleri test ediliyor...
Kelimenizi yazmaya başlayın ve aramaya başlamak için büyüteçe tıklayın.

KARİYER GÜNLERİ PROGRAMI

KARİYER GÜNLERİ PROGRAMI

KARİYER GÜNLERİ FİNAL PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yeniçağa Kaymakamlığı himayelerinde, Yeniçağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeniçağa Kültür, Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (YENKAV) ortaklığında gerçekleştirilen “Kariyer Günleri Projesi” Final Programı gerçekleştirildi. Program 01.12.2023 Cuma günü saat 14:00’de Yeniçağa Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonu’nda yapıldı. 

Programa Yeniçağa Belediye Başkanı d. Recayi ÇAĞLAR, Yaşar Çelik Meslek Yüksek Okulu Müdürü Bahattin ÖZTOPRAK, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet KAVUNCU, YENKAV Başkanı Mustafa ERDOĞAN, Eski Belediye Başkanı Ömer SAYIN, Eski Belediye Başkanı Mehmet GÜNGÖR’ün oğlu Adnan GÜNGÖR, okul ve kurum müdürleri ile lise öğrencileri katıldı.  

Programın sunuculuğunu Yaşar Çelik ÇPL Anadolu Lisesi Müdürü İlknur Pınarcı yaptı. Protokol Konuşmalarında: Mustafa ERDOĞAN (YENKAV Başkanı), Mehmet KAVUNCU (İlçe Milli Eğitim Müdür V.), Bahattin ÖZTOPRAK (Yaşar Çelik Meslek Yüksek Okulu Müdürü), Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi ÇAĞLAR konuştular.

Yeniçağa hizmetlerinden dolayı Eski Belediye Başkanı Mehmet GÜNGÖR adına oğlu Adnan GÜNGÖR’e, Eski Belediye Başkanı Ömer SAYIN’a, İşadamı Şerafettin NALÇACI adına Ali Osman TEMUR’a, Cihan SÜNEL adına Mustafa ERDOĞAN’a plaket takdimi yapıldı. 

Kariyer Günleri Konuşması Programında Eski Belediye Başkanı Ömer SAYIN ve Adnan GÜNGÖR konuştular. Programa katılan öğrenciler katılımcılara sorular sordular. Program iyi niyet ve temennilerle sona erdi. 


YENKAV
Yeniçağa Gölü

Fotoğraflarla Yeniçağa

YENKAV
Yıldırım Bayezid Camisi

ESKİÇAĞA YILDIRIM BAYEZİD CAMİSİ

YENKAV
Yıldırım Bayezid Hamamı

Camii ile aynı devirde 1398’de Yıldırım Beyazıd adına yapılmış olan Çağa Hamamı, küçük fakat mimari bakımdan önemli olan bir yapıdır.

Gelişmelerden haberdar olun
Bültenimize abone olun